Znamy już datę kolejnej edycji MFFMW Ale Kino!

Spotkamy się w dniach 6 - 12 grudnia 2010.

Niebawem na naszej stronie ukaże sie tegoroczny regulamin i karta zgłoszeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które pomogły nam zorganizować 27. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! To dzięki Państwa pomocy, około dziesięć tysięcy widzów, mogło, przez osiem dni oglądać filmy z całego świata. Pokazaliśmy 135 filmów z kilkunastu krajów z całego świata.

Dziękujemy też wszystkim gościom, którzy przyjechali do Poznania w tym roku. Cieszymy się, że znaleźli Państwo czas by zawitać na Ale Kino!.

Na koniec, ale za to wyjątkowo gorąco dziękujemy naszej widowni. Dzięki wam - najmniejszym i tym starszym kinomanom, Festiwal ma swoją uroczą atmosferę.

Zapraszamy bardzo gorąco na kolejny
28. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino!
który odbędzie sie w dniach 6-12 grudniu 2010.Znamy już tegoroczne nominacje do Oskarów. Wśród nominowanych znalazł się pokazywany na Festiwalu Ale Kino! Sekret księgi z Kells. Reżyserem filmu był Tomm Moore pochodzący z Irlandii Północnej. Reżyser pracuje jako ilustrator książek dla dzieci oraz animator przy licznych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Sekret księgi z Kells to jego pierwszy film pełnometrażowy.

 

Gratulujemy.

Kliknij po szczegóły.Kliknij po szczegóły.Kliknij po szczegóły.Kliknij po szczegóły.Emocje, walka i rywalizacja do ostatniego gwizdka, tak było dziś na turnieju o Puchar Ale Kino! który trafił w tym roku do reprezentacji Sportowej 13-tki.

Kliknij po szczegóły.Niezwykły turniej piłki nożnej! Udział biorą: wyrwani zza swoich biurek, komputerów i stosów informacji organizatorzy Festiwalu; niezwykli, obdarzeni nie tylko reżyserskimi talentami festiwalowi goście, którzy specjalnie na tę okazję zejdą z ekranu prosto na kryte boisko Piłkarskiej Trzynastki.

1
2 3 4 5 6 »»|